Afrika

Afrika

EGYPT

 

Název hotelu: Sunrise Le Jardin 4*

Termín pobytu (měsíc a rok): srpen 2011

Ubytování:  Stísněné  – 2 lůžkový  pokoj s 2 přistýlkami, celková  velikost místnosti cca 4 x 6 m. Prostorná  koupelna, balkón s výhledem na moře.

Stravování: Vynikající, vybral si každý, velké  množství, zajimavá  jídla,  každý den menu z jiné  země  (mexické, italské, francouzské, egyptské,  čína apod.). Výhrada – někdy nebyly 100 %  čisté  talíře.

Pláž:  Čistá, klidné  moře, vhodné  pro male děti,  velmi  pozvolný  přístup do moře cca 200 m, pak možnost  šnorchlování  – zajimavé korálové útesy,  písečné  mělčiny atd. Vstup do  moře omezeny  zábradlím, betonove schody.

Personál, služby hotelu: Personál přátelský, služby dobré – nabídka výletů, dopravy z hotelu  směr Hurghada, masáže, tetování, zaplétání  vlasů, ceny  příznivé . Možnost  nákupu jen ve  vedlejším nebo  protějším hotelu – provozovatele  všech  obchodů v Le Jardin nezaplatili hotelu  nájem a tak byly v dobe  našeho pobytu  zavřené.

Celkový dojem:  Krásné  čisté  moře,  pěkný hotel i zahrada, pokoje by mohly  být  větší , jinak  rozhodně hodnota dovolene odpovida ceně .

 

Název hotelu: Sunrise Royal Makadi 5*                                                                        

Termín pobytu:  8.8-18.8 2011

Ubytování:  Pokoje jsou krásné s balkonem, každý den perfektně uklizené.

Stravování:  Jídlo nám moc chutnalo, každý den bylo z čeho vybírat.

Pláž:  Lehátka se slunečníky, jemný písek, voda krásně čistá, super šnorchlování. Prostě paráda!

Personál,služby hotelu:  Personál byl vždy usměvavý a ochotný,obsluha byla všímavá.

Celkový dojem: Jsme rádi , že jsme dali na doporučení paní Tocháčkové a jeli do tohoto hotelu. Chtěli jsme si na dovolené odpočinout a zároven si to užít a to se nám splnilo.  Sluníčko, písečná pláž, krásně čisté moře, prostě SUPER DOVOLENÁ!!!